Yamaha HW 880 (použité)

Yamaha HW 880 (použité)

12990 Kč

Dnes je tady pro vás Yamaha HW 880 (použité) od kvalitního výrobce Yamaha - tento hit získáte po zlevnění za 12990 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208377
Do obchodu

Popis

Yamaha

Trendy Yamaha HW 880 (použité) od společnosti Yamaha - tento hit můžete pořídit po slevě za 12990. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Hardware set

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

YAMAHA FP8500C
Tento single pedal k basovému bubnu je vybaven oblíbeným řetězovým převodem, který lze nahradit přiloženým nylonovým páskem. Vyroben je z kvalitní oceli a umožňuje nastavení úhlu beateru.

YAMAHA SS850
Tento stojan je určen pro snare bubínky. Nabízí kompaktní design, nízkou hmotnost a maximální stabilitu. Výška je nastavitelná mezi 45 a 63 cm.

YAMAHA HS850
Tento činelový stojan pracuje s přímým převodem, u kterého je možné nastavit do 11 poloh tvrdost pružiny – díky tomu ho lze přizpůsobit potřebám jakéhokoli bubeníka. Samozřejmostí je kompaktní design, maximální stabilita a nízká hmotnost.

YAMAHA CS865
Tento činelový stojan s ramenem umožňuje výškové nastavení mezi 94 a 175 centimetry. Spočívá na standardní dvojité trojnožce, nabízí kompaktní design a nízkou hmotnost. V sadě je obsažen dvakrát.

Všechny produkty od výrobce
Yamaha HW 880 (použité)

Yamaha HW 880 (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce