Yamaha PSR-SX600

Yamaha PSR-SX600

19990 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Yamaha PSR-SX600 originální od labelu Yamaha - tento hit naleznete s unikátní slevou za 19990 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220185
Do obchodu

Popis

Yamaha

Prestižní Yamaha PSR-SX600 populárního výrobce Yamaha - tento produkt obchodujeme v perfektní akci za 19990. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Workstation, aranžér

 PSR-SX600 je standardní model řady PSR-SX, který nabízí celou řadu obsahu a funkcí, díky čemuž je ideální pro hraní doma nebo na pódiu. Díky intuitivnímu ovládání a vynikající zvukové kvalitě poskytuje PSR-SX600 expresivitu, kterou vyžadují profesionálové.

Svět zvuků a groovů

PSR-SX600 poskytuje vysoce kvalitní hudební zážitky s bohatými realistickými zvuky, včetně krásného klavíru. Se styly můžete hrát hudbu široké palety žánrů z celého světa a režim SmartChord vám umožní ovládat tyto profesionální doprovody jedním prstem. Můžete dokonce použít mikrofon (prodávaný samostatně) a zazpívat si s vaší hrou přes vestavěný ozvučovací systém.

Vystoupení se vyplatí sdílet

PSR-SX600 vám poskytuje profesionální expresivní funkce pro pozvednutí vašich vystoupení; používejte Multi-Pady pro přidání smyček a frází obohacení doprovodu, používejte filtr cutoff pro práci se zvukem v reálném čase nebo používejte nové funkce Unison a Accent pro přizpůsobení stylů vaší vlastní hře. A pak, proč také nepoužít zdarma dostupnou aplikaci Rec’n’Share pro vysoce kvalitní záznam zvuku a videa a sdílení vašich vystoupení jedním ťuknutím…

Funkce Unison & Accent

Výkonné funkce Unison a Accent vám dávají expresivní a jemně odstupňovanou kontrolu nad přehrávaným stylem umožňující vám vytvářet v doprovodu různé hudební variace. Při zapnutí funkce Unison můžete hrát melodii a nechat ji reprodukovat unisono (tj. stejná melodie je hrána více nástroji najednou) nebo tutti (tj. všechny party hraní současně) — expresivně pozvedá vaše vystoupení a umožní vám vytvářet dynamické fráze. Při zapnutí funkce Accent jsou automaticky generovány akcenty přidáváním tónů do přehrávání stylu podle síly vaší hry (nebo akcentů, které hrajete). Toto vám umožní dočasně změnit nebo přerušit pravidelné rytmické patterny.

Rec'n'Share

Rec'n'Share vám umožňuje nahrávat audio a video spolu s písněmi z vaší hudební knihovny a pak sdílet svá vystoupení s celým světem. Digitálně obohacuje způsob, jakým cvičíte, nahráváte a produkujete hudbu.

Okořeňte svá vystoupení (Multi Pady)

Multi Pady lze použít k přehrávání předem připravených krátkých rytmických nebo melodických sekvencí, což vám umožní přidat vaší hře rozmanitost a obohatit ji. Multi Pady dokáží pracovat nejenom s MIDI daty, ale umožňují také vytvářet unikátní obsah s vašimi vlastními audio (WAV) daty pro přehrávání během vystoupení.

Univerzální ovladače pro práci v reálném čase

Dvěma otočným ovladačům LIVE CONTROL lze přiřadit mnoho různých funkcí, díky čemuž máte možnost intuitivně ovládat různé parametry svého vystoupení v reálném čase. Můžete například využít ovladače pro nastavování hodnoty jasnosti hraného zvuku (cutoff frekvence) nebo upravovat tón a barvu zvuku pomocí EQ — umožňující snadno přidat variace zvuků bet přerušení vašeho vystoupení. Máte plnou kontrolu nad vystoupením pro maximální kreativitu!

Všechny produkty od výrobce
Yamaha PSR-SX600

Yamaha PSR-SX600

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce