Yamaha PSR-SX900

Yamaha PSR-SX900

51590 Kč

Příjemné pocity navazující Yamaha PSR-SX900 od značky Yamaha - tento hit získáte v neopakovatelné akci za 45590 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207128
Do obchodu

Popis

Yamaha

Trhem osvědčený produkt, Yamaha PSR-SX900 se známou značkou Yamaha - tento hit získáte s úžasnou cenovkou 45590. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Workstation, aranžér

 Nová řada profesionálních aranžérů PSR-SX navazuje na svého úspěšného předchůdce, který se stal vyhledávaným nástrojem skladatelů, producentů a hráčů na klávesové nástroje všech možných žánrů. Široká škála zvuků, doprovodů a rytmů vám poskytne maximální svobodu při tvorbě aranží, na živých koncertech potom oceníte intuitivní ovládání, možnost ukládání presetů nebo 7" barevný dotykový displej. Klávesy se dočkaly modernějšího designu, vylepšených DSP efektů a nově můžete kombinovat až tři různé zvuky najednou. Nová produktová řada PSR-SX nabízí klávesy s označením 700 a 900.

Yamaha PSR-SX900 je profesionální aranžér, který nabízí 1337 zvuků, 252 super artikulujících zvuků, 24 zvuků Organ Flutes, 56 bicích setů + 480 XG zvuků, 525 doprovodných stylů a řadu pokročilých funkcí jako nástrojový/mikrofonní vstup, USB přehravač, rozšiřitelnou paměť ad. Pokud jsou večírky vaším denním chlebem, určitě na něj zaměřte pozornost.

K dispozici jsou dva přiřaditelné kontroléry, modulační kolečko a dva vstupy pro footswitch. Všechny důležité parametry tak můžete mít při živém hraní naprosto pod kontrolou. Nově přibyl i čtyřtlačítkový panel pro ovládání funkce Song Playback, kdy můžete svobodně přeskakovat mezi částmi písni, tlačítka RESET a TAP TEMPO vám potom umožní přizpůsobit podklad dané situaci. Další funkcí je Chord Looper, který vám umožní nahrát si podklad do něhož můžete dále zpívat nebo hrát klávesové sólo.

Balíčky Voice & Style Expansion obohatí váš nástroj o zvuky, rytmy a nástroje z celého světa. Stačí si jen vybrat, co právě potřebujete, pomocí Yamaha Expansion Manageru. K dispozici je celkem 1 GB paměti.

Nechybí ani pokročilý USB přehravač s funkcemi time stretch, úpravou tóniny, vyrušením vokálu nebo zobrazením textu. Vaše publikum si tak užije i pořádné karaoke. PSR-SX900 navíc disponuje i bezdrátovou technologií Bluetooth 4.1, takže ke klávesům můžete připojit zařízení podporující tuto moderní technologii a eliminovat tak množství kabelů kolem vás.

Model PSR-SX900 vám umožní nahrávat vlastní skladby přímo do interní paměti o velikosti 4GB. Nahrávat můžete ve formátu WAV a MP3 s kvalitou až 44.1kHz/16bit.

Všechny produkty od výrobce
Yamaha PSR-SX900

Yamaha PSR-SX900

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce