Yamaha Stagepas 1K

Yamaha Stagepas 1K

21770 Kč

V akci je pouze tady Yamaha Stagepas 1K co odebíráme od výrobce Yamaha - tento artikl čeká na vás po zlevnění za 24790 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206200
Do obchodu

Popis

Yamaha

Tohle si zamilujete: Yamaha Stagepas 1K od originálního výrobce Yamaha - tento produkt doručujeme s neuvěřitelnou slevou za 24790. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Ozvučovací systém

 Yamaha Stagepas patří k nejoblíbenějším přenosným PA vůbec, je vhodný pro ozvučení komorních live performance nebo busking vystoupení v ulicích města. Ať už vystupujete s kapelou, hudebním projektem nebo třeba pořádáte společenské akce, Stagepas s přehledem pokryje veškeré vaše potřeby. Nový model model 1K přichází s novým kompaktnějším designem a výrazným zlepšením zvukového výkonu. Modelu nechybí zabudovaný Bluetooth receiver pro bezdrátové streamování hudby z chytrých zařízení nebo počítače. Ozvučovací systém se skládá ze tří výškových reproduktorů, subwooferu s pětikanálovým mixpultem a drobného příslušenství.

Stagepas 1K obsahuje subwoofer s 12" basovým reproduktorem a deset 1,5" výškových reproduktorů ve výškové konfiguraci J-Curve s pokrytím 30 x 170 stupňů. Spolu se zesilovačem třídy D vytvoří maximální výkon až 1000W. Subwoofer dále nabízí mixpult s pěti kanály, kde také naleznete multi tlačítko pro úpravu ekvalizace, SPX kontrolér se čtyřmi druhy reverbů, tlačítko MODE se třemi přednastavenými módy (SPEECH, MUSIC, CLUB), funkci pro potlačení zpětné vazby a fantomové napájení. Mixpult obsahuje tři kombinované XLR/Line vstupy a stereo vstup pro hudební zařízení. Dva kanály také disponují vysokoimpedančními vstupy pro přímé připojení nástrojů. Součástí balení je ochranný obal pro bezpečný transport a napájecí kabel.

Všechny produkty od výrobce
Yamaha Stagepas 1K

Yamaha Stagepas 1K

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce