Yamaha YRA-402B

Yamaha YRA-402B

749 Kč

Top produkt, Yamaha YRA-402B od oblíbené značky Yamaha - tento produkt prodáváme ve výhodné akci za 749 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206930
Do obchodu

Popis

Yamaha

Zákazníky doporučované zboží, Yamaha YRA-402B od Yamaha - tento hit pořídíte s úžasnou cenovkou 749. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Altová zobcová flétna

 Zobcové flétny Yamaha z řady Plant-based Plastic Recorders nabízí tělo zhotovené z bioplastu Ecodear, tj. plastu vyrobeného z biochemicky přeměněných rostlinných materiálů (v tomto konkrétním případě především kukuřičného škrobu). Díky tomu se můžou pochlubit nejen certifikátem Yamaha Eco-Product, ale i vřelým soustředěným tónem, který se charakterem blíží dřevěným flétnám.

YRA-402B je třídílná altová flétna (Rottenburgh model) s anglickým (barokním) prstokladem. Klenutý vzduchový kanálek flétny nabízí při hře jemný odpor, lépe se tak naučíte pracovat s dechem a tvořit barevnější tón. Nástroj je dodáván v bavlněném obalu spolu s tabulkou prstokladů, vytěrákem, mazacím prostředkem a kloboučkem na hlavici/nožku a prostřední díl.

Japonská firma Yamaha patří ve světě dechových nástrojů ke známým a velmi vyhledávaným značkám. Jejich výrobky spojují moderní technologie s tradiční řemeslnou prací.

Všechny produkty od výrobce
Yamaha YRA-402B

Yamaha YRA-402B

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce