Yamaha YRA-48B

Yamaha YRA-48B

749 Kč

Vynikající Yamaha YRA-48B od firmy Yamaha - tento hit pořídíte za výhodnou cenu 749 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206933
Do obchodu

Popis

Yamaha

Dnes jsme vybrali: Yamaha YRA-48B co nám vyrábí Yamaha - tento hit pořídíte ve výprodejové akci za 749. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Altová zobcová flétna

 Zobcové flétny Yamaha z řady Plant-based Plastic Recorders nabízí tělo zhotovené z bioplastu Ecodear, tj. plastu vyrobeného z biochemicky přeměněných rostlinných materiálů (v tomto konkrétním případě především kukuřičného škrobu). Díky tomu se můžou pochlubit nejen certifikátem Yamaha Eco-Product, ale i vřelým soustředěným tónem, který se charakterem blíží dřevěným flétnám.

YRA-48B je třídílná altová flétna s anglickým (barokním) prstokladem. Klenutý vzduchový kanálek flétny nabízí při hře jemný odpor, lépe se tak naučíte pracovat s dechem a tvořit barevnější tón. Nástroj je dodáván v bavlněném obalu spolu s tabulkou prstokladů, vytěrákem, mazacím prostředkem a kloboučkem na hlavici/nožku a prostřední díl.

Japonská firma Yamaha patří ve světě dechových nástrojů ke známým a velmi vyhledávaným značkám. Jejich výrobky spojují moderní technologie s tradiční řemeslnou prací.

Všechny produkty od výrobce
Yamaha YRA-48B

Yamaha YRA-48B

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce