Yamaha YRS-401

Yamaha YRS-401

519 Kč

Neodoláte: Yamaha YRS-401 pocházející od značky Yamaha - tento artikl doporučujeme s extra slevou za 519 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206932
Do obchodu

Popis

Yamaha

Limitovaná edice produktu Yamaha YRS-401 od producenta Yamaha - tento artikl objednávejte za úžasnou cenu 519. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Sopránová zobcová flétna

 Zobcové flétny Yamaha z řady Plant-based Plastic Recorders nabízí tělo zhotovené z bioplastu Ecodear, tj. plastu vyrobeného z biochemicky přeměněných rostlinných materiálů (v tomto konkrétním případě především kukuřičného škrobu). Díky tomu se můžou pochlubit nejen certifikátem Yamaha Eco-Product, ale i vřelým soustředěným tónem, který se charakterem blíží dřevěným flétnám.

YRS-401 je třídílná sopránová flétna (Rottenburgh model) s německým prstokladem. Klenutý vzduchový kanálek flétny nabízí při hře jemný odpor, lépe se tak naučíte pracovat s dechem a tvořit barevnější tón. Nástroj je dodáván v bavlněném obalu spolu s tabulkou prstokladů, vytěrákem a mazacím prostředkem.

Japonská firma Yamaha patří ve světě dechových nástrojů ke známým a velmi vyhledávaným značkám. Jejich výrobky spojují moderní technologie s tradiční řemeslnou prací.

Všechny produkty od výrobce
Yamaha YRS-401

Yamaha YRS-401

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce