Yamaha YRS-402B

Yamaha YRS-402B

490 Kč

Poctivý výrobek, Yamaha YRS-402B od populární značky Yamaha - tento hit naleznete za skvělou cenu 499 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206931
Do obchodu

Popis

Yamaha

Perfektní Yamaha YRS-402B od top značky Yamaha - tento produkt objednáte za jedinečnou cenu 499. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Neplaťte jinde víc než musíte..

Sopránová zobcová flétna

 Zobcové flétny Yamaha z řady Plant-based Plastic Recorders nabízí tělo zhotovené z bioplastu Ecodear, tj. plastu vyrobeného z biochemicky přeměněných rostlinných materiálů (v tomto konkrétním případě především kukuřičného škrobu). Díky tomu se můžou pochlubit nejen certifikátem Yamaha Eco-Product, ale i vřelým soustředěným tónem, který se charakterem blíží dřevěným flétnám.

YRS-402B je třídílná sopránová flétna (Rottenburgh model) s anglickým (barokním) prstokladem. Klenutý vzduchový kanálek flétny nabízí při hře jemný odpor, lépe se tak naučíte pracovat s dechem a tvořit barevnější tón. Nástroj je dodáván v bavlněném obalu spolu s tabulkou prstokladů, vytěrákem a mazacím prostředkem.

Japonská firma Yamaha patří ve světě dechových nástrojů ke známým a velmi vyhledávaným značkám. Jejich výrobky spojují moderní technologie s tradiční řemeslnou prací.

Všechny produkty od výrobce
Yamaha YRS-402B

Yamaha YRS-402B

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce