Yamaha YSV 104 BLA

Yamaha YSV 104 BLA

21990 Kč

Trhem osvědčený produkt, Yamaha YSV 104 BLA co odebíráme od výrobce Yamaha - tento produkt dodáváme výhodně za 21990 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211524
Do obchodu

Popis

Yamaha

Jedinečná nabídka, Yamaha YSV 104 BLA od populárního výrobce Yamaha - tento produkt obchodujeme výhodně za 21990. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Elektrické housle

 Elektrické housle Yamaha z řady Silent Violin již v minulosti mnohokráte dokázaly, že není potřeba rezonantního těla k dosažení perfektního zvuku. Věrně reprodukují rezonanci, dynamiku a pocit ze hry na akustické housle, a navrch přidávají v podstatně nekonečné možnosti práce se zvukem. YSV-104 je výborná volba pro všechny hráče, kteří chtějí cvičit bez obtěžování okolí, ale nejsou ochotni obětovat věrný houslový zvuk.

Srdcem tohoto nástroje je systém Yamaha Studio Response Technology, věrně napodobující klasické housle. Jeho dvoukanálový zvuk, frekvenční odezva a dynamické charakteristiky byly pečlivě vyladěny pro stoprocentně realistický zážitek. K tomu přispívá i konstrukce houslí – ač se nejedná o lubový nástroj, díky známým konturám těla si každý houslista bude připadat hned jako doma.

V balení kromě samotných houslí, sluchátek a propojovacích kabelů naleznete také Control Box, který umožňuje nastavení hlasitosti, výběr ze dvou druhů reverbů (Room/Hall) a připojení sluchátek a externího zdroje signálu, například telefonu nebo přehrávače pro cvičení s vaší oblíbenou hudbou.

Všechny produkty od výrobce
Yamaha YSV 104 BLA

Yamaha YSV 104 BLA

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce