Yamaha YTR-8310ZS Bobby Shew

Yamaha YTR-8310ZS Bobby Shew

57990 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Yamaha YTR-8310ZS Bobby Shew od kvalitní značky Yamaha - tento produkt obchodujeme za perfektní cenu 55950 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206411
Do obchodu

Popis

Yamaha

Prvotřídní Yamaha YTR-8310ZS Bobby Shew od producenta Yamaha - tento hit můžete získat po slevě za 55950. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Trubka

 Japonská firma Yamaha patří ve světě dechových nástrojů ke známým a velmi vyhledávaným značkám. Jejich výrobky spojují moderní technologie s tradiční řemeslnou prací.

Řada trubek Yamaha s označením Z vzešla z podnětu legendy jazzové trumpety Bobby Shewa, který chtěl zhotovit nástroj, co zvládne zahrát úplně vše – od sól po balady, od klasiky po jazz.

Bb trubku YTR-8310ZS z řady Custom Z zdobí povrchová úprava v podobě postříbření. Nabízí unikátní design vrtání (Step Bore), který poskytuje hráčům maximální svobodu při tvorbě tónů, jednodílný ozvučník ze žluté mosazi s hranou zakončenou technikou French Bead a bočním švem, dvoudílný design krytů pístů, tradiční opěrku palce a kroužek na dolaďovačích a dvě vodní klapky. Součástí balení je nátrubek TR-SHEW-JAZZ a pouzdro TRC-801E.

Všechny produkty od výrobce
Yamaha YTR-8310ZS Bobby Shew

Yamaha YTR-8310ZS Bobby Shew

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce