Zenko Spacedrum Nitro 9 Notes Amara

Zenko Spacedrum Nitro 9 Notes Amara

44900 Kč

Exkluzivní Zenko Spacedrum Nitro 9 Notes Amara od známé značky Zenko - tento hit naleznete s neuvěřitelnou slevou za 44900 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208453
Do obchodu

Popis

Zenko

Diskontní Zenko Spacedrum Nitro 9 Notes Amara od kvalitního výrobce Zenko - tento artikl je tady pro vás za skvělou cenu 44900. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Spacedrum

 Spacedrum s devíti tóny a padesátipěticentimetrovým průměrem bubnu. Tóny odpovídají stupnici D3, A3, C4, D4, E4, F4, G4, A4, C5 a díky příjemně dimenzovanému tělu je tento Spacedrum vhodný pro začínající i pokročilé hráče. Vyznačuje se i unikátním zvukem, ale přesto si zachovává charakteristický zvuk těchto nástrojů.

Spacedrum je vyroben ze surové oceli, která je díky nitridovanému povrchu určena i pro venkovní použití a snese i extrémní klimatické podmínky. Materiál je navíc velmi odolný, takže ladění bubnu vydrží při normálním použití roky.

Všechny produkty od výrobce
Zenko Spacedrum Nitro 9 Notes Amara

Zenko Spacedrum Nitro 9 Notes Amara

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce