Zildjian 14

Zildjian 14" I Series Crash

1430 Kč

V akci je Zildjian 14" I Series Crash od producenta Zildjian - tento artikl nakupujte ve slevové akci za 1890 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206250
Do obchodu

Popis

Zildjian

Dnes je tady pro vás Zildjian 14" I Series Crash od oblíbeného výrobce Zildjian - tento produkt obchodujeme za skvělou cenu 1890. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Činel crash

 Nová řada činelů I od značky Zildjian si propůjčuje stručný název ze slova Ilham, tureckého výrazu pro inspiraci, a nabízí celou sbírku expresivních zvuků, které posunou vaši hru na novou úroveň. Nahrazuje již nevyráběnou řadu ZBT, od které si propůjčuje slitinu B8 a navrch přidává moderní profily a inovované váhové kategorie. Řada I představuje skvělou možnost, jak si rozšířit zvukové obzory a individualizovat vlastní zvuk, a to za velmi dostupné peníze.

Všechny produkty od výrobce
Zildjian 14

Zildjian 14" I Series Crash

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce