Zildjian 14

Zildjian 14" I Series Hi-Hat

2950 Kč

Výjimečné zboží, Zildjian 14" I Series Hi-Hat od oblíbené společnosti Zildjian - tento hit můžete sehnat s VIP slevou pro každého za 3890 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206248
Do obchodu

Popis

Zildjian

Prvotřídní Zildjian 14" I Series Hi-Hat od firmy Zildjian - tento artikl nakupujte v husté akci za 3890. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Činely hi-hat

 Nová řada činelů I od značky Zildjian si propůjčuje stručný název ze slova Ilham, tureckého výrazu pro inspiraci, a nabízí celou sbírku expresivních zvuků, které posunou vaši hru na novou úroveň. Nahrazuje již nevyráběnou řadu ZBT, od které si propůjčuje slitinu B8 a navrch přidává moderní profily a inovované váhové kategorie. Řada I představuje skvělou možnost, jak si rozšířit zvukové obzory a individualizovat vlastní zvuk, a to za velmi dostupné peníze.

Všechny produkty od výrobce
Zildjian 14

Zildjian 14" I Series Hi-Hat

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce