Zildjian 18

Zildjian 18" I Series Crash Ride

2280 Kč

Vaše možnosti obohacující Zildjian 18" I Series Crash Ride od známé značky Zildjian - tento hit můžete získat v jedinečné akci za 2990 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206255
Do obchodu

Popis

Zildjian

Váš oblíbený produkt, Zildjian 18" I Series Crash Ride co nám dodává Zildjian - tento artikl nakupujte při časově omezené akci za 2990. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí..

Činel crashride

 Nová řada činelů I od značky Zildjian si propůjčuje stručný název ze slova Ilham, tureckého výrazu pro inspiraci, a nabízí celou sbírku expresivních zvuků, které posunou vaši hru na novou úroveň. Nahrazuje již nevyráběnou řadu ZBT, od které si propůjčuje slitinu B8 a navrch přidává moderní profily a inovované váhové kategorie. Řada I představuje skvělou možnost, jak si rozšířit zvukové obzory a individualizovat vlastní zvuk, a to za velmi dostupné peníze.

Všechny produkty od výrobce
Zildjian 18

Zildjian 18" I Series Crash Ride

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce