Zildjian Aaron Spears Artist Series

Zildjian Aaron Spears Artist Series

370 Kč

V akci je pouze tady Zildjian Aaron Spears Artist Series co odebíráme od výrobce Zildjian - tento artikl nepropásněte extra výhodně za 370 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206259
Do obchodu

Popis

Zildjian

Nabídka pro vás: Zildjian Aaron Spears Artist Series kvalitní značky Zildjian - tento hit seženete za perfektní cenu 370. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí..

Hickorové paličky

 Tyto hickorové paličky z řady Artist byly vyrobeny na míru oblíbenému bubeníkovi Aaronu Spearsovi tak, aby dokonale vyhověly potřebám jeho expresivního herního stylu. Nabízí dokonalé vyvážení délky a váhy s kratším zúžením směrem k vintage tvarované špičce, díky těmto vlastnostem budete mít perfektní kontrolu nad každým úderem. Kromě skvělého pocitu ze hry rozhodně nepřehlédnete také atraktivní barevnou úpravu, která vynikne nejen na pódiu.

Všechny produkty od výrobce
Zildjian Aaron Spears Artist Series

Zildjian Aaron Spears Artist Series

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce