Zildjian I Series Expression Cymbal Pack 1

Zildjian I Series Expression Cymbal Pack 1

3030 Kč

Udělejte si radost: Zildjian I Series Expression Cymbal Pack 1 od originálního výrobce Zildjian - tento artikl musíte mít při právě probíhající akci za 3990 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206240
Do obchodu

Popis

Zildjian

Poctivý výrobek, Zildjian I Series Expression Cymbal Pack 1 originální od labelu Zildjian - tento produkt nabízíme při právě probíhající akci za 3990. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Činelová sada

 Nová řada činelů I od značky Zildjian si propůjčuje stručný název ze slova Ilham, tureckého výrazu pro inspiraci, a nabízí celou sbírku expresivních zvuků, které posunou vaši hru na novou úroveň. Nahrazuje již nevyráběnou řadu ZBT, od které si propůjčuje slitinu B8 a navrch přidává moderní profily a inovované váhové kategorie. Řada I představuje skvělou možnost, jak si rozšířit zvukové obzory a individualizovat vlastní zvuk, a to za velmi dostupné peníze.

Všechny produkty od výrobce
Zildjian I Series Expression Cymbal Pack 1

Zildjian I Series Expression Cymbal Pack 1

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce