Zildjian I Series Pro Gig Cymbal Pack

Zildjian I Series Pro Gig Cymbal Pack

9390 Kč

Vaše oblíbené zboží, Zildjian I Series Pro Gig Cymbal Pack co odebíráme od výrobce Zildjian - tento produkt doručujeme s výjimečnou slevou za 9890 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206239
Do obchodu

Popis

Zildjian

Hit poslední doby, Zildjian I Series Pro Gig Cymbal Pack od originálního výrobce Zildjian - tento produkt nabízíme s extra slevou za 9890. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Činelová sada

 Nová řada činelů I od značky Zildjian si propůjčuje stručný název ze slova Ilham, tureckého výrazu pro inspiraci, a nabízí celou sbírku expresivních zvuků, které posunou vaši hru na novou úroveň. Nahrazuje již nevyráběnou řadu ZBT, od které si propůjčuje slitinu B8 a navrch přidává moderní profily a inovované váhové kategorie. Řada I představuje skvělou možnost, jak si rozšířit zvukové obzory a individualizovat vlastní zvuk, a to za velmi dostupné peníze.

Všechny produkty od výrobce
Zildjian I Series Pro Gig Cymbal Pack

Zildjian I Series Pro Gig Cymbal Pack

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce