Zildjian I Series Standard Gig Cymbal Pack

Zildjian I Series Standard Gig Cymbal Pack

7490 Kč

Příjemné pocity navazující Zildjian I Series Standard Gig Cymbal Pack od Zildjian - tento hit pořídíte v neopakovatelné akci za 7900 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206238
Do obchodu

Popis

Zildjian

Vaše oblíbené zboží, Zildjian I Series Standard Gig Cymbal Pack od kvalitního výrobce Zildjian - tento artikl doporučujeme v jedinečné akci za 7900. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí..

Činelová sada

 Nová řada činelů I od značky Zildjian si propůjčuje stručný název ze slova Ilham, tureckého výrazu pro inspiraci, a nabízí celou sbírku expresivních zvuků, které posunou vaši hru na novou úroveň. Nahrazuje již nevyráběnou řadu ZBT, od které si propůjčuje slitinu B8 a navrch přidává moderní profily a inovované váhové kategorie. Řada I představuje skvělou možnost, jak si rozšířit zvukové obzory a individualizovat vlastní zvuk, a to za velmi dostupné peníze.

Všechny produkty od výrobce
Zildjian I Series Standard Gig Cymbal Pack

Zildjian I Series Standard Gig Cymbal Pack

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce