Zoom A1X Four

Zoom A1X Four

4590 Kč

Jedinečná nabídka, Zoom A1X Four od originálního výrobce Zoom - toto zboží si můžete nechat doručit s výjimečnou slevou za 4490 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: HN208632
Do obchodu

Popis

Zoom

Neodoláte: Zoom A1X Four od populární značky Zoom - tento produkt nabízíme za skvělou cenu 4490. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Kytarový multiefekt

 Zoom A1X Four rozšiřuje ne příliš širokou nabídku kompaktních multiefektů pro akustické nástroje a činí tak rázně. Pedál je zvláště určen pro smyčcové, dechové a akustické strunné nástroje (saxofon, trubku, foukací harmoniku, housle, kontrabas, akustickou kytaru apod.).

Multiefekt nabízí 90 efektů (z toho 35 zcela nových vytvořených pro akustické nástroje a osm ovládaných expression pedálem), looper s 30 vteřinami nahrávacího času, 68 skvěle znějících patternů bicích doprovodů, 40 firemních presetů, 50 slotů/pamětí pro ukládání uživatelských presetů a propojení se softwarem/knihovnou Zoom Guitar Lab, kde můžete vytvářet a editovat jednotlivé efekty a presety plus stahovat efekty ze zvukové databáze knihovny.

Kromě škály modulačních (chorus, phaser, tremolo, vibrato, oktavér, fx, pitch schift), overdrive, auto wah, eq a dynamických (noise gate, kompresor) efektů vás jistě potěší simulace aparátů a reproboxů a 15 firemních IR charakteristik akustických kytar známých značek (Martin, Gibson, Taylor) včetně dvanáctistrunného modelu nebo rezonátoru. Základní nabídku navíc můžete rozšířit o efekty z knihovny Zoom Guitar Lab. Až pět efektů lze používat simultánně, tzn. jednoduše můžete napodobit vás oblíbený set-up krabiček, zesilovače a reproboxu.

Otázku, jak integrovat dechové či smyčcové nástroje s jednotkou, jednoduše řeší přibalený mikrofonní adaptér MMA-1, který propojíte s kondenzátorovými (adaptér nabízí volitelné fantomové napájení) nebo s dynamickými mikrofony. Na samotném adaptéru lze kromě volby napájení nastavit i sílu vstupního signálu.

K úplnému výčtu funkcí a schopností tohoto kompaktního multiefektu je třeba přidat vestavěnou chromatickou ladičku podporující všechna standardní ladění (včetně otevřených a dropu), aux in vstup pro audio/mp3 zdroje a možnost použít výstupní jack jako sluchátkový. Multiefekt lze napájet pomocí čtyř AA baterií (dvě AA baterie jsou třeba k napájení adaptéru MAA-1), Zoom AD-16 adaptérem nebo přes USB, které zároveň slouží k propojení se Zoom Guitar Lab a pro firmware update.

Součástí balení je adaptér MAA-1, šest AA baterií a manuál.

Technické specifikace:
• AD/DA převodníky: 24 bit/ 44.1 kHz
• Rozměry: 156 x 216 x 52 mm
• Hmotnost: 0,61 kg

Všechny produkty od výrobce
Zoom A1X Four

Zoom A1X Four

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce