Zoom PCF-8n

Zoom PCF-8n

2100 Kč

V akci je pouze tady Zoom PCF-8n pocházející od značky Zoom - toto zboží si můžete nechat dodat při časově omezené akci za 2390 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195185
Do obchodu

Popis

Zoom

Není proč váhat, Zoom PCF-8n populárního výrobce Zoom - tento produkt máte po jednoduché objednávce v perfektní akci za 2390. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Příslušenství pro rekordér

 PCF-8
Ochranná taška PCF-8 je nezbytným příslušenstvím pro všechny uživatele rekordéru F4 nebo F8, kteří hledají způsob, jak jej pohodlně přenášet společně s veškerým standardním vybavením. Tato nepromokavá, robustní a lehká ochranná taška je ideální pro venkovní použití. K rekordéru F4 nebo F8 lze přistupovat z vrchu, zespodu, ale i z boku a díky průhledné fólii na horní straně můžete kdykoliv zkontrolovat displej rekordéru – bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

Boční otvory s ochrannou funkcí pro připojené kabely XLR/TRS
Snímatelná nepromokavá průhledná fólie pro display rekordéru
Nastavitelný ramenní popruh s vycpávkou
Integrovaná přihrádka pro rekordér a další dvě přijrádky pro příslušenství jako jsou mikrofony a kabely.
Přístup ke spodní straně rekordérů F4 a F8 (konektory BNC pro Time Code, výměnný AA bateriový modul a vstup pro mikrofonní kapsle Zoom)

Všechny produkty od výrobce
Zoom PCF-8n

Zoom PCF-8n

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce