Zoom PodTrak P4

Zoom PodTrak P4

6890 Kč

Výjimečné zboží, Zoom PodTrak P4 s jakostní značkou Zoom - tento hit pořídíte v akci za 6890 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: HN220278
Do obchodu

Popis

Zoom

Poctivý výrobek, Zoom PodTrak P4 od oblíbené společnosti Zoom - tento artikl nakupujte za jedinečnou cenu 6890. Počet kusů na zákazníka může být omezen. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Kapesní rekordér

 Kapesní rekordér vhodný zejména pro nahrávání podcastů. Je velice kompaktní, nabitý funkcemi a cenově dostupný, což vám umožní nahrávat v profesionální kvalitě, ať už se nacházíte kdekoliv.

Disponuje čtyřmi mikrofonními vstupy s nezávisle vypínatelným fantomovým napájením, tlačítkem mute a kvalitními předzesilovači, které poskytnou zesílení až 70 dB. Dále pak čtyřmi sluchátkovými výstupy s nezávislým ovládáním hlasitosti. Dostupný je také vstup pro 3,5 mm TRRS Jack kabel, takže je možné nahrávat například rozhovory přes telefon. Každý vstup je přitom možné nahrávat ve své vlastní stopě. Přes USB je zase možné rekordér propojit s počítačem a využít tak například nahrávání přes různý konferenční software.

Rekordér si díky funkci mix-minus umí poradit s nechtěnou ozvěnou a zpětnou vazbou. Pomocí Sound Padu je možné jednoduše pouštět hudbu, zvukové efekty, znělky nebo reklamy, přičemž si můžete nastavit vlastní zvuky nebo vybrat z jedenácti presetů.

Rekordér je také možné použít jako audio rozhraní se dvěma vstupy a výstupy, takže můžete pře USB jednoduše live-streamovat a nahrávat přímo do počítače nebo zařízení s Android a iOS. To vše ve studiové kvalitě 16-bit/44,1kHz. Nahrávat je také možné na SD, SDHC nebo SDXC paměťové karty s podporou až 512 GB. Napájení funguje přes USB nebo dvě přiložené AA baterie, které vám umožní provoz až 4 hodiny.

Všechny produkty od výrobce
Zoom PodTrak P4

Zoom PodTrak P4

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce