Zoom V3

Zoom V3

5990 Kč

Kvalitní Zoom V3 kvalitní značky Zoom - tento produkt koupíte s neuvěřitelnou slevou za 5990 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219465
Do obchodu

Popis

Zoom

Ve slevě je Zoom V3 co odebíráme od výrobce Zoom - tento hit pořídíte v úžasné akci za 5990. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Vokální efektový procesor

 Nezáleží, jestli streamuješ, nahráváš nebo spolupracuješ s dalšími umělci online – V3 ti poskytne všechny potřebné efekty, možnosti harmonizace, korekci výšek a spoustu dalšího. Tvůj hlas bude znít úžasně, ať už doma nebo kdekoliv jinde.

Vyber si z 16 efektů pro změnu hlasu, jako jsou například Unison a Vocoder, a vylepši svůj hlasový projev. V3 je vybaven knoflíkem pro nastavení parametrů, se kterým si snadno vyladíš zvuk k dokonalosti. Díky jeho speciálním efektům můžeš kdykoliv změnit svůj hlas při streamování her, podcastingu a tvorbě videí na YouTube.

V3 můžeš připojit ke svému počítači nebo mobilnímu zařízení prostřednictvím USB a použít ho jako audio rozhraní pro nahrávání a streamování v kvalitě až 32 bit/44.1 kHz.

Hlavní panel obsahuje velmi intuitivní ovládání v podobě s ultra citlivých podsvícených tlačítek, otočných knobů a přepínačem harmonie. Zadní panel potom tvoří mikrofonní vstup s fantomovým napájením, Aux In pro hudební přehrávače a vstup pro footswitch (není součástí balení). Ze vstupů zde naleznete sluchátkový výstup se separátním ovladačem hlasitosti a stereo linkový výstup na připojení do aparatury nebo mixpultu.

V3 můžete připevnit k mikrofonní stojanu prostřednictvím speciálního držáku. Lze ho napájet pomocí 9V adaptéru Zoom AD-16 (není součástí balení) nebo čtyř přiložených AA baterií, kdy je doba provozu vyměřena až na 3,5 hodiny.

Všechny produkty od výrobce
Zoom V3

Zoom V3

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce