AVID S1 Control Surface

AVID S1 Control Surface

37410 Kč

Jakostní AVID S1 Control Surface od kvalitního výrobce AVID - tento artikl objednávejte v husté akci za 37410 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211294
Do obchodu

Popis

AVID

Nabídka pro vás: AVID S1 Control Surface od top značky AVID - tento produkt koupíte v bombastické akci za 37410. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí..

MIDI/DAW kontroler

 Kompaktní ovládací plocha s 8 motorizovanými fadery, citlivými knoby, klávesami integrovanými na dotykovém displeji, kterými můžete pohodlně ovládat všechny funkce vašeho DAW.

Ovládněte Pro Tools pouhým dotykem

Avid Pro Tools S1 je pomocníkem, který zásadně usnadňuje práci ve vašem DAW. Od mixování hudby po produkci, Avid Pro Tools | S1 nabízí všechny potřebné funkce k elegantnímu, ergonomickému a rychlému ovládání mixu. Umožňuje komplexní kontrolu nad jakýmkoli softwarem podporujícím standart EUCON, tedy Pro Tools, Cubase, Logic Pro, Media Composer a další. Budete moci vytvářet a nahrávat skladby, psát automatizace, řídit plug-iny, spravovat routing a dělat prakticky cokoli jiného, pro co jste dříve používali titěrnou myš a klávesnici. Avidu se podařilo včlenil všechny pokročilé funkce ze svých velkých špičkových konzolí do kompaktních rozměrů S1 a to včetně vysoce citlivých, motorizovaných faderů, nastavitelných tlačítek a dalších funkcí, integrovaných do dotykové obrazovky.

Kompletní ovládnutí vašeho DAW

Intuitivní rozvržení ovládacích prvků Avid Pro Tools | S1, s plnou podporou softwarů podporujících protocol EUCON, umožňuje ovládat prakticky jakýkoliv softwarový parametr dotykem vaši ruky. Kromě jednoduchých úkolů, jako je úprava úrovní faderů a nastavení panorama, Pro Tools | S1 umožňuje i mnohem složitější procesy jako je kompletní řízení pluginů, nastavení aux/send, editovat regiony, aplikovat fadeout/in a mnoho dalších úkonů, kterými výrazně urychlí vaši práci v mixu.

Míchejte poslechem, ne očima

Při míchání v DAW je snadné nechat se rozptýlit tím, co vidíte na obrazovce, namísto toho, co slyšíte. Při dlouhé práci se vaše uši snadno unaví a ztratí rozlišovací schopnost. Avid Pro Tools | S1 díky inovativní kombinaci dotykového ovládání a displeje, zvyšuje rychlost i přesnost práce, což umožňuje vytvářet lepší mixy za mnohem kratší dobu. Už nikdy nebudete chtít pracovat s klávesnicí a titěrným kurzorem myši.
Získejte funkcionalitu profesionální konzole S6 za zlomek ceny.

OLED displej s vysokým rozlišením a bezplatná Pro Tools | Control aplikace pro iOS

Pro ještě intuitivnější provoz se S1 integruje s bezplatnou aplikací Pro Tools | Control pro iPad, díky které máte o všech probíhajících procesech okamžitou vizuální zpětnou vazbu. Od názvů skladeb, hodnot parametrů a automatizací až po monitoring, metering a channel processing podobně jako je tomu u vlajkové lodi společnosti, konzoli S6.

Všechny produkty od výrobce
AVID S1 Control Surface

AVID S1 Control Surface

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce