Motu M4

Motu M4

6790 Kč

Poctivý výrobek, Motu M4 oblíbené značky Motu - tento hit můžete pořídit v neopakovatelné akci za 6790 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220558
Do obchodu

Popis

Motu

Váš oblíbený produkt, Motu M4 od oblíbené společnosti Motu - tento hit naleznete téměř zdarma za 6790. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Udělejte si radost..

USB zvuková karta

 M4 je vysoce výkonná zvuková karta od Motu, disponuje vysokou zvukovou kvalitou, širokým dynamickým rozsahem a intuitivním ovládacím panelem s přehlednými LED metry. Zvuková karta je vhodná pro pokročilejší producenty a tvůrce audiovizuálního obsahu, kteří chtějí posunout svojí o tvorbu na další level.

M4 nabízí technologii ESS Sabre 32 Ultra DAC pro vynikající analogový zvuk o kvalitě až 192 kHz. Přední panel obsahuje dva kombinované vstupy s fantomovým napájením pro mikrofon a hudební nástroj, maximální přehled o vstupní a výstupní hlasitosti potom získáte prostřednictvím LED displeje. Dále zde naleznete ovladač hlasitosti pro 3-4 kanál, robustní ovladač výstupní hlasitosti pro monitory a sluchátkový výstup se separátním ovladačem Volume. Zadní panel nabízí flexibilní konektivitu v podobě dvou linkových vstupů, dvou stereo výstupů, dvou stereo RCA výstupů, MIDI In/Out konektivity a USB-C portu pro připojení do PC nebo laptopu. Součástí balení je softwarová sada obsahující MOTU Performer Lite, Ableton Live 10 Lite, 6GB knihovnu smyček a samplů z Big Fish Audio, LucidSamples, nebo Loopmasters.

Všechny produkty od výrobce
Motu M4

Motu M4

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce