Motu M2

Motu M2

5190 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Motu M2 s osvědčenou značkou Motu - tento hit můžete sehnat extra výhodně za 5190 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220557
Do obchodu

Popis

Motu

V akci je právě teď Motu M2 se známou značkou Motu - tento hit získáte v bombastické akci za 5190. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

USB zvuková karta

 M2 je vysoce výkonná zvuková karta od Motu, disponuje vysokou zvukovou kvalitou, širokým dynamickým rozsahem a intuitivním ovládacím panelem s přehlednými LED metry. Zvuková karta je vhodná pro pokročilejší producenty a tvůrce audiovizuálního obsahu, kteří chtějí posunout svojí o tvorbu na další level.

M2 nabízí technologii ESS Sabre 32 Ultra DAC pro vynikající analogový zvuk o kvalitě až 192 kHz. Přední panel obsahuje dva kombinované vstupy s fantomovým napájením pro mikrofon a hudební nástroj, maximální přehled o vstupní a výstupní hlasitosti potom získáte prostřednictvím LED displeje. Dále zde naleznete robustní ovladač výstupní hlasitosti pro monitory a sluchátkový výstup se separátním ovladačem Volume. Zadní panel nabízí flexibilní konektivitu v podobě stereo linkového výstupu, dvou RCA výstupů, MIDI In/Out konektivity a USB-C portu pro připojení do PC nebo laptopu. Součástí balení je softwarová sada obsahující MOTU Performer Lite, Ableton Live 10 Lite, přes sto VST nástrojů, 6GB knihovnu smyček a samplů z Big Fish Audio, LucidSamples, nebo Loopmasters.

Všechny produkty od výrobce
Motu M2

Motu M2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce