Motu MicroBook IIc

Motu MicroBook IIc

6850 Kč

Velmi oblíbený produkt Motu MicroBook IIc od oblíbené společnosti Motu - tento hit naleznete v jedinečné akci za 6850 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: HN220559
Do obchodu

Popis

Motu

Exkluzivní Motu MicroBook IIc kvalitní značky Motu - tento artikl čeká na vás výhodně za 6850. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. No a to se jednoduše vyplatí..

USB zvuková karta

 MicroBook IIc od Motu je kompaktní zvuková karta vhodná pro domácí nebo mobilní nahrávací studio, kdy potřebujete mít svoje vybavení neustále po ruce, ať už jste kdekoli. K dispozici budete mít flexibilní konektivitu, prémiový zvuk a osmikanálový digitální mixpult s ekvalizérem a studiovými efekty.

MicroBook IIc nabízí profesionální analogový zvuk o kvalitě až 96 kHz. Přední panel obsahuje XLR vstup s fantomovým napájením pro mikrofon, nástrojový vstup pro kytaru a sluchátkový výstup pro detailní monitoring. Ovládací panel obsahuje ovladače hlasitosti a přehledné LED diody pro maximální kontrolu vstupní a výstupní hlasitosti. Zadní panel potom disponuje flexibilní konektivitou v podobě stereo linkových In/Out konektorů, digitálního výstupu, USB-B portu na připojení do PC či laptopu a microUSB pro napájení zvukovky. Součástí balení jsou softwary CueMix FX a AudioDesk od Motu pro pohodlný zvukový záznam vašich nahrávek.

Všechny produkty od výrobce
Motu MicroBook IIc

Motu MicroBook IIc

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce