Behringer MA400

Behringer MA400

567 Kč

Příjemné pocity navazující Behringer MA400 od kvalitního výrobce Behringer - tento produkt nabízíme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 567 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: HN220424
Do obchodu

Popis

Behringer

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Behringer MA400 originální od labelu Behringer - tento produkt doručujeme s unikátní slevou za 567. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí..

Sluchátkový zesilovač

 MICROMON MA400 je kompaktní sluchátkový zesilovač vhodný pro interprety, kteří mají neustálou potřebu „slyšet více sebe“.

Připojení

MA400 je vybaven průchozími XLR konektory a poskytuje vynikající bezšumový provoz. Svůj kondenzátorový mikrofon prostě připojte k mikrofonovému vstupu a linku z mikrofonového průchozího konektoru Mic Thru ke svému mixážnímu pultu. Dokonce můžete použít studiové kondenzátorové mikrofony, jelikož MA400 přenáší +48V fantomové napájení, pokud je váš mix pro toto dostatečně vybaven. Vstupy jsou vhodné pro napojení sluchátek nebo pecek do uší s jacky 1/4“ a 1/8“, čímž se z MA400 stává ideální přístroj pro použití na způsob pevně zapojeného IEM (in-ear-monitoru), tj. například pro zpívající bubeníky nebo klávesisty. MA400 přichází s vlastním 12V DC napájením a je vybaven kontrolkou LED, která označuje, je-li zařízení napájeno.

Mistrovské mixování monitorů

MA400 je výkonný malý mixpult schopný provozu jak v mono tak stereo režimu, který umožňuje ovládání dvou nezávislých zdrojů, mikrofonu a napájení monitoru z vašeho hlavního mixpultu. Jednoduše nastavte ovládání Mon Level (hlasitost monitoru) na požadovanou komfortní úroveň a poté nastavte tolik „více mne!“, kolik si zpěvák přeje pomocí ovladače Mic Level.

Malý a vynikající

MA400 je ideální řešení syndromu „ještě více mne, neslyším se!“. Dostatečně malý, aby se vešel do vaší kapsy a navíc s perfektní cenovkou, díky níž do ní nebudete mít hluboko.

Všechny produkty od výrobce
Behringer MA400

Behringer MA400

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce