Behringer UCA222

Behringer UCA222

590 Kč

No tak tohle je gól: Behringer UCA222 oblíbené značky Behringer - tento artikl je v tento okamžik v úžasné akci za 590 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220432
Do obchodu

Popis

Behringer

Velmi oblíbený produkt Behringer UCA222 kvalitní značky Behringer - tento produkt dodáváme za perfektní cenu 590. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

USB zvuková karta

 Hledáte snadný, dostupný způsob, jak převést vaši hudbu do digitálního formátu? Nebo byste možná chtěli připojit svůj počítač k externí efektové jednotce nebo rekordéru? Chcete převést vaše staré kazety na CD, než se páska zničí? Audio rozhraní U-CONTROL UCA222 představuje nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak převést analogové audio do vašeho počítače.

Připraveno pro PC a Mac

Toto ultra kompaktní zařízení napájené přes USB vám umožňuje připojit váš počítač PC nebo Mac prakticky k jakémukoli audio zařízení. Napájení probíhá přes USB port vašeho počítače, takže není potřeba žádný externí zdroj napájení ani baterie. Zařízení UCA222 nevyžaduje žádné speciální nastavení ani ovladače, prostě je připojte do volného USB portu a začněte nahrávat.

Univerzálnost

UCA222 nabízí dva analogové mono vstupy pro připojení linkového zařízení, jako je mixážní pult nebo magnetofon, a dva analogové mono výstupy pro připojení aktivních reproduktorů nebo studiových monitorů. Na digitální straně poskytuje UCA222 USB konektivitu a přídavný optický výstup S/PDIF pro přímou konverzi z analogového formátu na digitální. Stereo výstup pro sluchátka se samostatným ovládáním hlasitosti vám umožňuje poslouchat buď vstupní zdroj, nebo počítačový výstup.

Představte si ty možnosti...

V případě použití jako profesionálního rozhraní mezi mixážní konzolou a vaším počítačem máte k dispozici nesčetné možnosti. Patří k nim připojení RCA výstupů UCA222 ke konektorům vstupu TAPE vašeho mixážního pultu nebo napájených monitorů či vašeho mixážního pultu. Připojením k vstupním kanálům mixážního pultu můžete používat funkce AUX Send vašeho mixážního pultu k tvorbě mimořádně univerzálních monitorových mixů pro vaše nahrávací relace.

Nepřeberné množství softwaru zdarma

Abyste skutečně získali ze svého UCAC222 co nejvíce, budete potřebovat nahrávací a editační software. Proto jsme vám to usnadnili poskytnutím jednoho místa, kde si můžete stáhnout mnoho bezplatného softwaru

Hodnota

Za zlomek ceny, kterou byste zaplatili za předražené USB audio rozhraní od jiných firem, můžete mít moderní software pro digitální konverzi, prvotřídní nahrávání a editaci a bezproblémovou konektivitu mezi vaším počítačem PC nebo Mac a prakticky jakýmkoli audio zařízením.

U-CONTROL UCA222 vám umožňuje zaplnit mezeru mezi vaší hudbou a zbytkem světa.

Skládejte. Nahrávejte. Mixujte: Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadno použitelný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce – bez spousty rozevíracích a skrytých nabídek společných pro většinu ostatních DAW. A TRACKTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho počítače Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli softwaru TRACKTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Všechny produkty od výrobce
Behringer UCA222

Behringer UCA222

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce