Hartke LX5500

Hartke LX5500

10820 Kč

Dnes je tady pro vás Hartke LX5500 od oblíbené značky Hartke - toto zboží si můžete objednat ve slevové akci za 10820 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220152
Do obchodu

Popis

Hartke

Hit z katalogu: Hartke LX5500 co nám vyrábí Hartke - tento produkt máte za pár kliknutí v neopakovatelné akci za 10820. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Baskytarový hybridní zesilovač

 Baskytarový zesilovač Hartke LX5500 zaujme především hráče, kteří od aparátu kromě kvalitního zvuku požadují také maximální mobilitu. Odolná hliníková konstrukce v sobě ukrývá výkon až 500W, se kterým si bohatě vystačíte na mnoha pódiích, a přitom si zachovává nízkou hmotnost – pouze 3,6 kg. Kromě dvoupásmové korekce také disponuje Frequency a Shape potenciometry, díky kterým můžete nastavit filtr středových frekvencí a také jeho hloubku. Obě tyto korekce se dají ovládat pomocí footswitche.

V předzesilovači najdete elektronku typu 12AX7A, která basovému zvuku přidává na plnosti a poskytuje příjemný, teplý zvuk. Zesilovač má v sobě vestavěný kompresor pro kontrolu dynamiky a speciální zkreslovací obvod, který se ovládá potenciometrem Drive. Navíc můžete pomocí spínače Brite přidat jasnost vyšším frekvencím a pomocí spínače Mute vypnout zvuk ze všech výstupů.

Na předním panelu najdete 6,3 mm Jack vstup pro pasivní i aktivní nástroje, kterého vstupní citlivost si lehce nastavíte pomocí potenciometru Gain. Dále také sluchátkový výstup a 3,5 mm Jack vstup pro externí přehrávače.

Na zadní straně se nachází XLR Direct výstup s přepínáním uzemnění a Post/Pre EQ pro snadné připojení přímo do PA nebo mixu. Dále pak výstup pro ladičku, efektová smyčka a samozřejmě výstupy do reproduktorů – Jack a Speakon.

Všechny produkty od výrobce
Hartke LX5500

Hartke LX5500

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce