Hartke LX8500

Hartke LX8500

11990 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Hartke LX8500 co odebíráme od výrobce Hartke - tento artikl se na vás těší v časové omezené slevě za 11990 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220153
Do obchodu

Popis

Hartke

Příjemné pocity navazující Hartke LX8500 s osvědčenou značkou Hartke - tento artikl pořizujte levně za 11990. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Baskytarový hybridní zesilovač

 Baskytarový zesilovač Hartke LX8500 zaujme především hráče, kteří od aparátu kromě kvalitního zvuku požadují také maximální mobilitu. Odolná hliníková konstrukce v sobě ukrývá výkon až 800W, se kterým si bohatě vystačíte na mnoha pódiích, a přitom si zachovává nízkou hmotnost – pouze 3,9 kg. Kromě dvoupásmové korekce také disponuje Frequency a Shape potenciometry, díky kterým můžete nastavit filtr středových frekvencí a také jeho hloubku. Obě tyto korekce se dají ovládat pomocí footswitche.

V předzesilovači najdete elektronku typu 12AX7A, která basovému zvuku přidává na plnosti a poskytuje příjemný, teplý zvuk. Zesilovač má v sobě vestavěný kompresor pro kontrolu dynamiky a speciální zkreslovací obvod, který se ovládá potenciometrem Drive. Navíc můžete pomocí spínače Brite přidat jasnost vyšším frekvencím a pomocí spínače Mute vypnout zvuk ze všech výstupů.

Na předním panelu najdete 6,3 mm Jack vstup pro pasivní i aktivní nástroje, kterého vstupní citlivost si lehce nastavíte pomocí potenciometru Gain. Dále také sluchátkový výstup a 3,5 mm Jack vstup pro externí přehrávače.

Na zadní straně se nachází XLR Direct výstup s přepínáním uzemnění a Post/Pre EQ pro snadné připojení přímo do PA nebo mixu. Dále pak výstup pro ladičku, efektová smyčka, vstup pro dva nožní spínače a samozřejmě výstupy do reproduktorů – Jack a Speakon.

Všechny produkty od výrobce
Hartke LX8500

Hartke LX8500

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce