M-Audio Keystation 61 MK3

M-Audio Keystation 61 MK3

3060 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde M-Audio Keystation 61 MK3 s pečetí kvality M-Audio - tento artikl se na vás těší za skvělou cenu 3490 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: HN195401
Do obchodu

Popis

M-Audio

V akci je pouze tady M-Audio Keystation 61 MK3 od předního výrobce M-Audio - toto zboží si můžete zakoupit za hustou cenu 3490. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

USB/MIDI keyboard

 M-Audio Keystation 61 MK3 je praktický MIDI kontrolér, pomocí nějž naplno využijete potenciál svých softwarových nástrojů. K dispozici je polovyvážená klaviatura s 61 klávesami a dynamickou citlivostí, výšku tónu a modulace zvuku můžete regulovat pomocí koleček na levé straně klaviatury.

Pro další ovládání jsou k dispozici transpoziční tlačítka, volume fader a transportní funkce pro ovládání vašeho hudebního softwaru, abyste nemuseli sahat po myši.

Na zadním panelu se kromě USB nachází také MIDI výstup, takže Keystation 61 MK3 můžete použít i pro ovládání syntezátorů a dalších periferií. Pianisté ocení vstup pro sustain pedal.

Napájení probíhá pomocí USB a kontrolér podporuje iOS konektivitu, takže ho s příslušným adaptérem (není součástí balení) můžete připojit například k iPadu.

Ke kontroléru dostanete také nabitý balík software, abyste mohli naplno rozvinout svůj kreativní potenciál. Balení obsahuje Pro Tools | First M-Audio Edition, Ableton Live Lite, virtuální piano Air Music Mini Grand, virtuální elektrické piano Air Music Velvet, viruální syntezátor Xpand!2 a další.

Všechny produkty od výrobce
M-Audio Keystation 61 MK3

M-Audio Keystation 61 MK3

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce