Native Instruments Komplete Kontrol A61

Native Instruments Komplete Kontrol A61

5660 Kč

Jakostní Native Instruments Komplete Kontrol A61 od oblíbeného výrobce Native Instruments - tento produkt obchodujeme za bombastickou cenu 5290 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

SKU: HN195131
Do obchodu

Popis

Native Instruments

Váš oblíbený produkt, Native Instruments Komplete Kontrol A61 značky Native Instruments - toto zboží si můžete nechat dodat při časově omezené akci za 5290. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

USB/MIDI Keyboard

 Klávesové MIDI kontroléry Native Instruments ze série A (A25/A49/A61) nabízí rychlé a přehledné ovládání virtuálních knihoven Native Instruments a NKS za velmi dostupnou cenu. Plná integrace je zaručena u oblíbených DAW jako Ableton Live, Logic Pro X nebo Garage Band. Vybírat můžete mezi modely s 25, 49 nebo 61 klávesami a v ceně je také balík nástrojů obsahující knihovnu Maschine Essentials, virtuální syntezátory Monark (výborná simulace analogu) a Reaktor Prism, piano The Gentleman nebo elektrická piana Scarbee Mark I.

MIDI kontroléry nabízí rychlou navigaci hudebními knihovnami pomocí otočného ovladače a malého OLED displeje i osm otočných ovladačů pro ovládání parametrů jednotlivých nástrojů, přičemž nejpoužívanější parametry jsou továrně namapovány (lze změnit).

Přímo na předním panelu se také nachází tlačítko Scale, po jehož aktivaci klaviatura hraje pouze tóny zvolené stupnice. V praxi to znamená, že nemůžete sáhnout vedle.

Výrobci nezapomněli ani na arpeggiator s několika režimy a nechybí pochopitelně ani transportní tlačítka pro ovládání DAW (play, stop, rec ad.).

Pro vkládání not slouží zakázková klaviatura od Native Instruments doplněná modulačním a pitch kolečkem i tlačítky pro transpozici oktáv. Na zadním panelu se pak nachází USB vstup a vstup pro sustain pedál.

Pokud sháníte praktický a cenově dostupný ovladač pro vaše virtuální nástroje od Native Instruments, kontroléry ze série A vás jistě nezklamou.

Všechny produkty od výrobce
Native Instruments Komplete Kontrol A61

Native Instruments Komplete Kontrol A61

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce