M-Audio Keystation 88 MK3

M-Audio Keystation 88 MK3

5290 Kč

Tradiční bestseller, M-Audio Keystation 88 MK3 co nám dodává M-Audio - toto zboží si můžete nechat dodat za bombastickou cenu 5290 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: HN221847
Do obchodu

Popis

M-Audio

Poctivý výrobek, M-Audio Keystation 88 MK3 značky M-Audio - tento artikl je v tento okamžik za mimořádně nízkou cenu 5290. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. No a to se jednoduše vyplatí..

USB/MIDI keyboard

 M-Audio Keystation 88 MK3 je praktický MIDI kontrolér, pomocí nějž naplno využijete potenciál svých softwarových nástrojů. K dispozici je polovyvážená klaviatura s 61 klávesami a dynamickou citlivostí, výšku tónu a modulace zvuku můžete regulovat pomocí koleček na levé straně klaviatury.

Pro další ovládání jsou k dispozici transpoziční tlačítka, volume fader a transportní funkce pro ovládání vašeho hudebního softwaru, abyste nemuseli sahat po myši.

Na zadním panelu se kromě USB nachází také MIDI výstup, takže Keystation 61 MK3 můžete použít i pro ovládání syntezátorů a dalších periferií. Pianisté ocení vstup pro sustain pedal.

Napájení probíhá pomocí USB a kontrolér podporuje iOS konektivitu, takže ho s příslušným adaptérem (není součástí balení) můžete připojit například k iPadu.

Ke kontroléru dostanete také nabitý balík software, abyste mohli naplno rozvinout svůj kreativní potenciál. Balení obsahuje Pro Tools | First M-Audio Edition, Ableton Live Lite, virtuální piano Air Music Mini Grand, virtuální elektrické piano Air Music Velvet, viruální syntezátor Xpand!2 a další.

Všechny produkty od výrobce
M-Audio Keystation 88 MK3

M-Audio Keystation 88 MK3

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce