Roland A-88 MKII

Roland A-88 MKII

24790 Kč

Jakostní Roland A-88 MKII co nám vyrábí Roland - tento artikl je tady pro vás v jedinečné akci za 24790 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: HN211562
Do obchodu

Popis

Roland

Nejprodávanější Roland A-88 MKII s trendy značkou Roland - tento produkt prodáváme po zlevnění za 24790. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

USB/MIDI keyboard

 A-88MKII, nejnovější člen dlouhé řady profesionálních MIDI kontrolerů Roland, je úžasně hratelný a nabízí vestavěné kreativní nástroje pro moderní hudebníky a producenty. Naše oceňovaná kladívková mechanika a kvalita, která vydrží, se snoubí s moderními funkcemi jako připojení USB-C, ovládání s RGB podsvícením a MIDI 2.0 (již brzy) pro nejlepší výkon ve své třídě.

Kontroler, který hraje jako nástroj

Když jde o MIDI kontrolery, hratelnost se často zdá být druhořadá. S modelem A-88MKII přichází náš proslulý zážitek z hraní, který si užívají profesionální hudebníci na scénách po celém světě, do vašeho studia. Jeho robustní dřevěná konstrukce při hraní nabízí pocit stability, kterou pod prsty skutečně cítíte. Citlivost a reakci si navíc můžete snadno přizpůsobit svému jedinečnému stylu hraní.

Skvělá expresivita

A-88MKII má tři zóny, které si můžete nadefinovat, a rozvrstvit a rozdělit tak klaviaturu pomocí různých zvuků či nástrojů. Naše jedinečná páčka Pitch/Mod a systém ovladačů a padů s RGB podsvícením poskytuje expresivní, přímé ovládání vašeho zvuku. A vstup pro Sustain pedál a dva plně nastavitelné pedálové vstupy znamenají, že se do hraní mohou zapojit i nohy.

Kreativní ovládání

Moderní hudební styly si při produkci žádají specifické techniky. A některé softwarové syntezátory a moduly nemusí být vybaveny nástroji, které vám vyhovují. A-88MKII rozšiřuje váš kreativní arzenál pomocí tří nastavitelných zón, pokročilého arpeggiatoru, paměti pro akordy a víceúčelových padů, které umí spouštět příkazy a akce a oživí každé živé vystoupení.

MIDI 2.0 a USB-C

A-88MKII používá nejnovější technologie, které vám zajistí roky praktické kompatibility a všestrannosti. Standardní USB-C nabízí napájení sběrnicí a připojení pomocí jediného kabelu k macOS a Windows, stejně jako kompatibilitu s iOS. A-88MKII je připraven i na rozšířené možnosti standardu MIDI 2.0.
*Pro připojení modelu A-88MK2 k zařízením se systémem iOS s portem Lightning je potřeba iPad Camera Connection Kit a adaptér A-88MKII AC.

Ovládání na míru. Okamžité vyvolání

Přizpůsobte si ovládání A-88MKII s aplikací pro macOS a Windows. Prohlédněte si všechny své vrstvy a rozložení nastavení a přiřazujte padům funkce a barvy pro vizuální zpětnou vazbu. Můžete si vytvářet nastavení na míru a ovládat tak konkrétní softwarové syntezátory či externí hardware a vše okamžitě vyvolat díky praktické funkci Snap Shot.

Méně je více

V osobním studiu je místo vždy luxusem. A-88MKII je navržen tak, aby byl co nejtenčí a nejužší, ale při zachování své plynulé, dynamické hratelnosti, kterou jsou nástroje Roland proslulé. Povrchy jsou hladké a hrany zaoblené, takže hravě zapadne mezi další vybavení nebo na stůl ve studiu.

Všechny produkty od výrobce
Roland A-88 MKII

Roland A-88 MKII

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce