Maono AU-AM200

Maono AU-AM200

1890 Kč

Prestižní Maono AU-AM200 od populárního výrobce Maono - toto zboží si můžete opatřit za bombastickou cenu 1890 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: HN220037
Do obchodu

Popis

Maono

Perfektní Maono AU-AM200 od známé značky Maono - toto zboží zakoupíte za téměř velkoobchodní cenu 1890. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Udělejte si radost..

Rekordér

 Přenosná All-In-One stanice pro podcasting od firmy Maono vám poskytne kontrolu nad nahráváním podcastů, rádiových pořadů nebo livestreamů na profesionální úrovni.

Funguje jako USB zvuková karta a zároveň jako mixážní stanice se čtyřmi stopami. Disponuje dvěma vstupy pro mikrofon a 3,5 mm Jack vstupem, který můžete použít například pro podkladovou hudbu. Pro tento účel je možné použít také připojení Bluetooth. doprovod i mikrofony mají své nezávislé ovládání hlasitosti, takže jejich úrovně si dokážete nastavit dle vlastních potřeb.

Dále je k dispozici například třípásmový ekvalizér s potenciometrem pro výstupní úroveň nahrávání, dvojice faderů pro ovládání odposlechu a efektů, například echo nebo reverb. Pomocí tlačítka Effect můžete přepínat mezi různými módy nahrávání – Professional, Pop, Yelling a Original Sound.

K dispozici máte dvanáct zvukových efektů, přičemž čtyři z nich jsou programovatelné. Dále pak tlačítko Pitch, které dokáže váš hlas změnit například na robota nebo opačné pohlaví a tlačítko Denoise, které zase dokáže pomocí moderních algoritmů potlačit nechtěný hluk z okolí. U livestreamů určitě oceníte například možnost Side Chain, která ztlumí zvuk hudby v pozadí a zvýrazní lidský hlas. Analogové výstupy umožní stream až do třech zařízení najednou.

Zařízení má v sobě zabudovanou baterii, která ho udrží v provozu až 8 hodin na jedno nabití. Společně s kompaktními rozměry a vysoce kvalitními mikrofonními předzesilovači tak zde najdete vše potřebné pro vstup do světa profesionální produkce.

Všechny produkty od výrobce
Maono AU-AM200

Maono AU-AM200

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce