Native Instruments Komplete 13 Select

Native Instruments Komplete 13 Select

5290 Kč

Limitovaná edice produktu Native Instruments Komplete 13 Select kvalitní značky Native Instruments - tento artikl je v tento okamžik s VIP slevou pro každého za 5290 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
SKU: HN221835
Do obchodu

Popis

Native Instruments

Trhem osvědčený produkt, Native Instruments Komplete 13 Select populárního výrobce Native Instruments - tento hit můžete sehnat s výjimečnou slevou za 5290. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Software

 KOMPLETE 13 je velice vybavená zvuková banka a balík virtuálních nástrojů, který ocení i velmi nároční producenti. Nejnovější verze obsahuje kromě jiného například nové Guitar Pro 6, Cremona Quartet nebo Arkhis, společně s rozsáhlým balíkem virtuálních nástrojů, efektů a rozšíření. K dispozici tak máte všechny nástroje potřebné k tomu, abyste mohli prakticky bez omezení projevit svou kreativitu.

KOMPLETE 13 SELECT je základní verzí knihovny, která obsahuje pečlivě vybírané prémiové syntetizátory (např. Massive, Monark nebo Prism), nepřeberné množství zvuků, efektů nebo sad bicích. Hravě si tak poradíte v jakémkoliv žánru a dokážete najít zvuk prakticky pro jakoukoliv příležitost.

Dohromady tak máte k dispozici 52 nástrojů, 16 efektů a 24 rozšíření. V případě potřeby můžete také kdykoliv přejít na vyšší verzi tohoto softwaru.

Podrobný seznam produktů obsažených v Komplete 13 SELECT naleznete na stránkách výrobce.

Všechny produkty od výrobce
Native Instruments Komplete 13 Select

Native Instruments Komplete 13 Select

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce