Native Instruments Komplete 13 Ultimate Collector's Edition

Native Instruments Komplete 13 Ultimate Collector's Edition

42390 Kč

Diskontní Native Instruments Komplete 13 Ultimate Collector's Edition od známého výrobce Native Instruments - tento artikl musíte mít extra levně za 42390 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
SKU: HN221834
Do obchodu

Popis

Native Instruments

Jakostní Native Instruments Komplete 13 Ultimate Collector's Edition od firmy Native Instruments - tento produkt doručujeme v sezónní slevě za 42390. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Software

 KOMPLETE 13 je velice vybavená zvuková banka a balík virtuálních nástrojů, který ocení i velmi nároční producenti. Nejnovější verze obsahuje kromě jiného například nové Guitar Pro 6, STRADIVARI VIOLIN, MYSTERIA, STRAYLIGHT nebo PHARLIGHT, společně s rozsáhlým balíkem virtuálních nástrojů, efektů a rozšíření. K dispozici tak máte všechny nástroje potřebné k tomu, abyste mohli prakticky bez omezení projevit svou kreativitu.

Verze Komplete 13 Ultimate Collectors Edition je nejvyšší verzí tohoto balíku. Ukrývá v sobě přes 115 000 zvuků a obohacený arzenál syntetizátorů, nástrojů, efektů a rozšíření. Navíc také nástroje pro zvukové designéry, nebo filmovou tvorbu – hravě si tak poradíte v jakémkoliv žánru a dokážete najít zvuk prakticky pro jakoukoliv příležitost.

Prostřednictvím sampleru Kontakt 6 je k dispozici obsáhlá knihovna samplů akustických nástrojů. Obohaťte své aranže o akustické kytarové party, unikátní piano Una Corda a další samply koncertních křídel, žestě, indické perkuse nebo bicí nahrané přímo ve studiu Abbey Road.

Dohromady tak máte k dispozici 96 nástrojů, 26 efektů a 73 rozšíření.

Podrobný seznam produktů obsažených v Komplete 13 naleznete na stránkách výrobce.

Všechny produkty od výrobce
Native Instruments Komplete 13 Ultimate Collector's Edition

Native Instruments Komplete 13 Ultimate Collector's Edition

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce