Native Instruments Komplete 13 Ultimate

Native Instruments Komplete 13 Ultimate

31790 Kč

Velmi žádaný produkt, Native Instruments Komplete 13 Ultimate od předního výrobce Native Instruments - toto zboží si můžete koupit ve výhodné akci za 31790 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
SKU: HN221833
Do obchodu

Popis

Native Instruments

Diskontní Native Instruments Komplete 13 Ultimate od originálního výrobce Native Instruments - toto zboží zakoupíte za výhodnou cenu 31790. Vybírejte to nejlepší u nás. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Software

 KOMPLETE 13 je velice vybavená zvuková banka a balík virtuálních nástrojů, který ocení i velmi nároční producenti. Nejnovější verze obsahuje kromě jiného například nové Guitar Pro 6, STRADIVARI VIOLIN, MYSTERIA, STRAYLIGHT nebo PHARLIGHT, společně s rozsáhlým balíkem virtuálních nástrojů, efektů a rozšíření. K dispozici tak máte všechny nástroje potřebné k tomu, abyste mohli prakticky bez omezení projevit svou kreativitu.

Verze Komplete 13 ULTIMATE v sobě ukrývá přes 67 000 zvuků a obohacený arzenál syntetizátorů, nástrojů, efektů a rozšíření. Navíc také nástroje pro zvukové designéry, nebo filmovou tvorbu – hravě si tak poradíte v jakémkoliv žánru a dokážete najít zvuk prakticky pro jakoukoliv příležitost.

Prostřednictvím sampleru Kontakt 6 je k dispozici obsáhlá knihovna samplů akustických nástrojů. Obohaťte své aranže o akustické kytarové party, unikátní piano Una Corda a další samply koncertních křídel, žestě, indické perkuse nebo bicí nahrané přímo ve studiu Abbey Road.

Dohromady tak máte k dispozici 92 nástrojů, 26 efektů a 39 rozšíření. V případě potřeby můžete také kdykoliv přejít na vyšší verzi tohoto softwaru.

Podrobný seznam produktů obsažených v Komplete 13 naleznete na stránkách výrobce.

Všechny produkty od výrobce
Native Instruments Komplete 13 Ultimate

Native Instruments Komplete 13 Ultimate

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce