Native Instruments Komplete 13

Native Instruments Komplete 13

15890 Kč

Velmi žádaný produkt, Native Instruments Komplete 13 pocházející od značky Native Instruments - tento produkt posíláme s neuvěřitelnou slevou za 15890 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
SKU: HN221832
Do obchodu

Popis

Native Instruments

Hit poslední doby, Native Instruments Komplete 13 od známé značky Native Instruments - toto zboží si můžete nechat doručit za jedinečnou cenu 15890. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Software

 KOMPLETE 13 je velice vybavená zvuková banka a balík virtuálních nástrojů, který ocení i velmi nároční producenti. Nejnovější verze obsahuje kromě jiného například nové Guitar Pro 6, SUPER nebo NOIR, společně s rozsáhlým balíkem virtuálních nástrojů, efektů a rozšíření. K dispozici tak máte všechny nástroje potřebné k tomu, abyste mohli prakticky bez omezení projevit svou kreativitu.

Tato verze v sobě obsahuje přes 36 000 zvuků – hravě si tak poradíte v jakémkoliv žánru a dokážete najít zvuk prakticky pro jakoukoliv příležitost.

Prostřednictvím sampleru Kontakt 6 je k dispozici obsáhlá knihovna samplů akustických nástrojů. Obohaťte své aranže o akustické kytarové party, unikátní piano Una Corda a další samply koncertních křídel, žestě, indické perkuse nebo bicí nahrané přímo ve studiu Abbey Road.

Dohromady tak máte k dispozici 52 nástrojů, 16 efektů a 24 rozšíření. V případě potřeby můžete také kdykoliv přejít na vyšší verzi tohoto softwaru.

Podrobný seznam produktů obsažených v Komplete 13 naleznete na stránkách výrobce.

Všechny produkty od výrobce
Native Instruments Komplete 13

Native Instruments Komplete 13

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce