Native Instruments Traktor Kontrol S2 MK3

Native Instruments Traktor Kontrol S2 MK3

6800 Kč

Vaše možnosti obohacující Native Instruments Traktor Kontrol S2 MK3 od firmy Native Instruments - tento artikl je tady pro vás v časové omezené slevě za 6360 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
SKU: HN195134
Do obchodu

Popis

Native Instruments

Top produkt, Native Instruments Traktor Kontrol S2 MK3 oblíbené značky Native Instruments - tento produkt dodáváme v úžasné akci za 6360. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

DJ kontroler

 Traktor Kontrol S2 je dvoukanálový DJ kontrolér s tradičně rozloženým ovládáním, zabudovanými efekty, 14 cm jog disky a podsvícenými pady pro triggerování cue bodů nebo samplů. Nechybí zabudovaná zvuková karta a plní verze profesionálního DJ software Traktor Pro 3.

Ovládání odpovídá tradičnímu klubovému set-upu a kontrolér disponuje příjemnými rozměry. Kromě širokých disků s režimy Jog Mode nebo Beatgrid pro snadné rovnání tracků je k dispozici mix s novými Mixer FX, třípásmové korekce, odposlechová sekce a podsvícené pady pro spouštění samplů a cue bodů.

Jako v případě ostatních výrobků Native Instruments, i zde hraje podstatnou roli dodávaný software. Ke kontroléru dostanete plnou verzi to DJ softwaru Traktor Pro 3, který pokryje veškeré vaše potřeby týkající se bezproblémového rovnání beatů.

Všechny produkty od výrobce
Native Instruments Traktor Kontrol S2 MK3

Native Instruments Traktor Kontrol S2 MK3

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce