RCF F 10XR

RCF F 10XR

4790 Kč

Jasný hit, RCF F 10XR co bereme od značky RCF - toto zboží si můžete nechat poslat s výjimečnou slevou za 4990 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN204265
Do obchodu

Popis

RCF

Perfektní RCF F 10XR od společnosti RCF - tento produkt dodáváme s úžasnou cenovkou 4990. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Analogový mixážní pult

 F series, nová generace analogových mixážních pultů italské značky RCF je postavena na odkazu řady E series a přináší nekompromisní kvalitu zpracovaní, vynikající zvuk a 4 modely s 6 až 16ti kanály. Přehledný přední panel umožňuje práci i méně zkušeným uživatelům. Integrovaná 24 bitová efektová jednotka (Pro DSP FX) obsahuje 16 efektů (Reverb, Delay, Chorus, Flanger a Echo) na studiové úrovni a pomocí četných aux sběrnic je možné rozšířit svůj systém o externí efekty. Pro úpravu a tvarování vašich zvuků zde na všech mikrofonních vstupech naleznete vynikající semiparametrický ekvalizér . USB rozhraní mixážního pultu přináší dva kanály pro přehrávání a nahrávaní vašeho mixu. Mixážní pulty F series mají vyšší hmotnost a opravdu robustní konstrukci, gumové bočnice dodatečně chrání celé zařízení. Pečlivě vybrané preampy mají nízkou úroveň šumu a vysoký headroom.

RCF - F 10XR

Desetikanálový mixážní pult nabízí dva XLR/Jack 6,3 mm a dva XLR/Stereo Jack 6,3 mm vstupy s fantomovým napájením, dále dvojici stereo Jack 6,3 mm/RCA vstupů. Nástrojové vstupy obsahují třípásmový ekvalizér, dvojice kanálů obsahuje i compressor pro vyvážený zvukový signál a stereo kanály potom nabízí úpravu signálu pomocí dvoupásmového ekvalizéru. Stereo XLR/Jack 6,3mm výstupy vám potom umožní připojit F 10XR k dalšímu PA a sluchátkový výstup zaručí maximální kontrolu nad zvukovým signálem. USB port nabízí jednoduché připojení k PC, mixážní pult totiž disponuje integrovanou zvukovou kartou, proto je vhodný i pro domácí nahrávácí studio. Mixážního pult je vyroben z kvalitní oceli, proto vydrží i náročné transporty.

Všechny produkty od výrobce
RCF F 10XR

RCF F 10XR

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce