Roland V-02HD

Roland V-02HD

16390 Kč

Radost přinášející Roland V-02HD se známou značkou Roland - toto zboží si můžete nechat poslat levně za 16390 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212801
Do obchodu

Popis

Roland

Váš oblíbený produkt, Roland V-02HD od firmy Roland - tento artikl čeká na vás při likvidaci skladu za nepřekonatelných 16390. Vybírejte to nejlepší u nás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Video mixážní pult

 Firma Roland kromě legendárních syntezátorů, digitálních pian a kytarových aparátů vyrábí také vybavení pro stále se rozrůstající trh s audiovizuální tvorbou. Roland V-02HD je víceúčelový kontrolér s nespočtem funkcí a efektů, které pozvednou vaši tvorbu o level výš. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost vám zaručí, že se zařízení vejde do většiny pouzder a obalů na kamery nebo fotoaparáty.

Přístroj můžete připojit až ke dvěma kamerám a v reálnem čase přepínat mezi oběma obrazovými signály, proto je V-02HD vhodný pro natáčení vlogů, sportovní přenosy nebo live streaming hudebních produkcí na velké obrazovky. Kontrolér využijete i pro profesionální prezentace na velkých konferencích. Díky flexibilní konektivitě můžete připojit až dvě zařízení najednou, které následně promítate na obrazovku, na plátno přes projektor nebo do počítače.

V-02HD disponuje robustní faderem a přehledným intuitivním ovládacím panelem, díky němuž snadno nastavíte jednotlivé přechody mezi záběry, aplikujete na snímek efekty nebo s jeho pomocí kontrolujete kompatibilní software. Zařízení disponuje také flexibilní konektivitou v podobě dvou HDMI vstupů, dvou HDMI výstupů, USB portu a vstupu pro expression pedál. Boční strana potom obsahuje sluchátkový výstup s vlastním ovladačem hlasitosti a vstup pro hudební přehrávače.

Všechny produkty od výrobce
Roland V-02HD

Roland V-02HD

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce