Roland VR-1HD

Roland VR-1HD

38280 Kč

Radost přinášející Roland VR-1HD od oblíbeného výrobce Roland - tento produkt máte po jednoduché objednávce v husté akci za 38280 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212802
Do obchodu

Popis

Roland

Nejprodávanější Roland VR-1HD od Roland - tento produkt máte na dosah ruky za výhodnou cenu 38280. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Video mixážní pult

 Firma Roland kromě legendárních syntezátorů, digitálních pian a kytarových aparátů vyrábí také vybavení pro stále se rozrůstající trh s audiovizuální tvorbou. Roland VR-1HD je víceúčelový kontrolér a ovladač s nespočtem funkcí a efektů, které pozvednou vaši tvorbu o level výš. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost vám zaručí, že se zařízení vejde do menšího batohu hned vedle laptopu a dalšího AV vybavení.

Přístroj můžete připojit až ke čtyřem zařízením a v reálnem čase přepínat mezi obrazovými signály, proto je VR-1HD vhodný pro natáčení vlogů, sportovní přenosy nebo live streaming. Kontrolér využijete i pro profesionální prezentace na velkých konferencích. Díky flexibilní konektivitě můžete dále připojit audio zařízení či mikrofon a promítat na obrazovku, na plátno přes projektor nebo do počítače.

VR-1HD disponuje trojicí robustních faderů a přehledným intuitivním ovládacím panelem, díky němuž snadno nastavíte jednotlivé přechody mezi záběry, aplikujete na snímek efekty nebo s jeho pomocí kontrolujete kompatibilní software. Pro kvalitní audio záznam můžete využít i dva mikrofonní vstupy, kontrolér obsahuje i fantomové napájení. Zařízení disponuje dále flexibilní konektivitou v podobě tří HDMI vstupů, tří HDMI výstupů, stereo RCA In/Out a USB portu. Boční strana také obsahuje sluchátkový výstup s vlastním ovladačem hlasitosti.

Všechny produkty od výrobce
Roland VR-1HD

Roland VR-1HD

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce