Universal Audio Apollo Solo USB

Universal Audio Apollo Solo USB

12990 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Universal Audio Apollo Solo USB kvalitní značky Universal Audio - tento artikl doporučujeme za perfektní cenu 12990 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220497
Do obchodu

Popis

Universal Audio

V akci je právě teď Universal Audio Apollo Solo USB co nám dodává Universal Audio - tento produkt máte za pár kliknutí za úžasnou cenu 12990. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

USB zvuková karta

 Apollo Solo USB je zvukové rozhraní pro stolní a mobilní nahrávání zvuku v zařízeních s operačním systémem Windows. Součástí balení je licence na čtrnáct plug-inů UAD-2.

Nahrávejte a mixujte ve špičkové kvalitě 24bit/192kHz

Apollo Solo USB použivá špičkové převodníky a preampy známé, digitálně řízený výstup pro poslechové monitory poskytuje plné rozlišení a plynulou změnu hlasitosti, což zajišťuje dokonalé vyvážení hlasitostí obou kanálů při všech úrovních poslechu.

Kompletní studio s analogovým zvukem plug-inů UAD na vašem stole

Apollo Solo USB vám umožní nahrávat a mixovat s kompletní škálou legendárních emulačních plug-inů známých z platformy UAD-2. Používejte pro svou práci špičkové emulace zařízení značek Ampex, Lexicon, Neve, Moog, Roland, SSL, Studer a dalších. Apollo Twin vám poskytne autentický a příjemný analogový zvuk díky integrované techologii UAD-2. V základní výbavě obdržíte balík plug-inů "Realtime Analog Classics", obsahující kompresory, EQ, reverb, kytarovou amp simulaci a simulaci mikrofonních preampů. Dále můžete vybírat z široké palety plug-inů na UA online shopu.

Nahrávejte a efektujte přes špičkové mikrofonní preampy s technologií Unison™

Unison technologie umožňuje, aby mikrofonní preampy pomocí emulačních procesů získaly zvukový charakter legendárních analogových solid-state a lampových preampů, včetně parametrů a vlastností jako je impedance, gain, "sweet spots" a dalších chrakteristických znaků originálních obvodů. Unison Vám umožní nahrávat přes skvěle znějící emulaci legendárního 610-B preampu v základní výbavě, ale i dalších plug-inů z UA Online obchodu.

Vysokorychlostní připojení Thunderbolt 3

USB 3 nabízí vysokorychlostní připojení a špičkové ovladače s nízkou latencí pro všechny počítače PC s USB 3 . Apollo Solo USB je kompatibilní se všemi běžně používaným DAW aplikacemi v systému PC - Pro Tools, Studio One, Cubase, Nuendo, Ableton Live a dalšími. Apollo Solo USB má 2 vstupní a 4 výstupní kanály (linka + sluchátka) a přehledné ovládání LF filtru, fantomu +48V, PAD a otáčení fáze. To vše v ergonomickém desktopovém provedení.

Všechny produkty od výrobce
Universal Audio Apollo Solo USB

Universal Audio Apollo Solo USB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce